AS-YA Tekstili - Ev ve Otel Tekstil, Dokuma,Çarşaf, Nevresim, Kumaş, Masa, Peçete, Konfeksiyon
Dil Seçenekleri
Türkçe
Haberler
» Web sitemiz yayında
AS-YA Tekstil web sitesi www.as-yatekstil.com adresinden Mayıs 2008 tarihinden itibaren yayında.
Devamı »
Hakkımızda
1996 yılında kurulan Şirketimiz 1997 yılında Pamuklu Dokuma üretimine başladı. 4000 m2'si kapalı olmak üzere 28800 m2 alan üzerinde kurulu tesislerimizde 2005 yılından itibaren Ev ve Otel Tekstili Konfeksiyonu da yapılmaktadır.

ÜRETİMİMİZ : Dokuma Ünitemizde:4 Né'den 40 Né'ye kadar %100 Pamuk, Pamuk/Polyester, Pamuk/Keten vb. karışımlı İpliklerle,
70 cm.'den 370 cm.'e kadar istenen en ve sıklıkta Ev ,Otel,Hastane Tekstili için Dokuma Hambez Üretimi.

Konfeksiyon Ünitemizde: Çarşaf, Nevresim, Yastık,Yastık Kılıfı, Alez,Perde, Kırlent, Minder, Masa Örtüsü, Peçete vb. Dikimi.

Sipariş esasına göre çalışan firmamız: Talebe göre Hambez, Beyaz, Düz Boyalı ve Baskılı Mamul Kumaş Üretimi ile Paketlenmiş mamul Konfeksiyon Üretimi yapmaktadır.

KAPASİTEMİZ : 390 cm. genişliğindeki SULZER marka Dokuma Makinalarımızla 70 cm.'den 370 cm.'e kadar istenen en ve sıklıkta günlük ortalama 20.000 m2 Dokuma Hambez üretimi.

Overlok, Düz, Punterize, İlik, Düğme ve Lastik Makinalarımızla; modeline göre günlük ortalama 2.000 takım Çarşaf, Nevresim, Yastık Kılıfı Kesim, Dikim ve Paketlemesi.

MİSYONUMUZ: Kaliteyi esas alan Ev ve Otel Tekstili Üreticilerinin ve İhracatçılarının Hambez, Mamul (Beyaz, Düzboyalı ve Baskılı) Kumaş ve Paketlenmiş Çarşaf, Nevresim, Yastık Kılıfı, Perde, Kırlent, Minder, Masa Örtüsü, Peçete vb. ihtiyaçlarını yüksek kalitede ve kısa zamanda karşılamaktır.

VİZYONUMUZ : Kuruluşundan itibaren; Üstün Kalite, Seri Üretim ve Güvenilir Hizmet Prensibine sadık kalan firmamız, kesintisiz ve tavizsiz olarak üretimini arttırmaya, değişen piyasa şartlarına uygun kaliteli ve farklı ürünlerle öncülüğünü sürdürmeye devam edecektir.
 
Copyright © 2008. AS-YA TEKSTİL
Adres : Hamzallı Köyü - Nazilli - AYDIN
Tel : 0 256 344 13 00 (pbx)   -  Faks : 0 256 344 13 04 E-Posta : info@as-yatekstil.com
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Hizmetlerimiz  | Foto Galeri | İletişim